مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۳۶۲
زمان انتشار : ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

کارشناس مذهبی در گفتگو با اختصاصی:

آیت الله هاشمی در دوران جنگ و سازندگی با تدبیر پای نظام ایستاد

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ادبی  در گفتگو با   در نخستین سالروز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی هستند که در اتفاقات گوناگون بجا، درست و با تدبیر عمل کردند. وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی همیشه نظام را دوست […]

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ادبی  در گفتگو با   در نخستین سالروز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره های کم نظیر تاریخ انقلاب اسلامی هستند که در اتفاقات گوناگون بجا، درست و با تدبیر عمل کردند.

وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی همیشه نظام را دوست داشت و وفادار به انقلاب اسلامی بود، افزود: مرحوم هاشمی دریادلانه آبرو و عزت خود را برای انقلاب در طبق اخلاص گذاشت  و برای عزت انقلاب چه در دوران جنگ  و چه در دوران سازندگی با تدبیر و ایثار پای نظام ایستاد.

ادبی با تأکید براینکه آیت الله هاشمی شخصیتی روشنگر و روشنفکر با مبانی فکری کاملأ نو بود، اضافه کرد: ایشان برداشت به روز از مبانی دینی داشت، چیزی که امروز نسل ما نیاز دارد برداشت های دقیق از امورات معنوی و دینی است.

کارشناس مذهبی کشورمان با بیان اینکه خودم بارها در گفتگو با ایشان از تجربیات سیاسی و اجتماعی شان استفاده می کردم، گفت: مرحوم هاشمی از آن شخصیت هایی هستند که دیگر نظیر ایشان پیدا نخواهد شد.

وی در خاتمه اظهار داشت: آیت الله هاشمی امین امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی بود و همواره مصالح نظام برایشان دراولویت بود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی